O HJ Design

Spoločnosť HJ Design bola založená v roku 2012. Od tohto roku sme pôsobili na Slovenskom trhu ako dodávateľ konštrukčnej dokumentácie. V roku 2016 sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na výrobno-obchodnú činnosť v oblasti strojárstva pre celý Slovenský trh.

Pôsobíme najmä v oblasti automobilového priemyslu pri návrhu jednoúčelových strojov a zariadení, prípravkov, náradia a nástrojov pre výrobu a údržbu. Komponenty vyrábame klasickými metódami obrábania, ale tiež aj nekonvenčnými metódami obrábania ako je hĺbenie alebo drôtové rezanie či rezanie vodným lúčom. Komponenty vyrobíme na základe Vami dodanej dokumentácie, a tiež Vám vieme ponúknuť vytvorenie dokumentácie podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu zabezpečíme aj montáž dielov vyrobených v HJ Design. Naše produkty a riešenia sa osvedčili najmä na úseku výroby a údržby, ale tiež pri preprave a skladovaní dielov aj vo veľkých závodoch, o čom svedčia naši spokojní zákazníci KIA Motors Slovensko a Mobis Slovensko.

Vo veľkých výrobných podnikoch ako sme my je dôležité mať všetko zaistené just in time, a preto si dodávateľov dôsledne vyberáme. HJ design je jeden z našich mnohých spoľahlivých partnerov s ktorými plánujeme aj naďalej spolupracovať.

manažér výroby, Mobis